HAKKIMIZDA

1995 yılında kurulan YKM Turizm, TÜRSAB 3102 üye numaralı A grubu ve IATA üyesi seyahat acentasıdır. Kurulduğu günden bu yana gerek kurumsal, gerekse bireysel müşterilerine seyahat ve concierge hizmetleri sunan YKM Turizm, birçok alanda sektöre öncülük eden, yenilikçi ve gelişen bir firmadır. 

İstanbul ve İzmir’de olmak üzere iki şubesi bulunan YKM Turizm, bünyesinde özel projeler için Karya Tur Seyahat Acentalığı A.Ş., teknolojik altyapıyı sağlamak ve teknolojik gelişmelere ayak uydurmak için Lidya Yazılım Danışmanlık ve Bilgi Sistemleri A.Ş.’yi kurarak hizmet kapsamını genişletmiştir. 

Acentamız, seyahat eden hem bireysel, hem kurumsal müşterilerimizin tüm tercih ve taleplerini Microsoft Dynamics altyapısı ile oluşturduğu CRM sisteminde tutarak talep anında bu tercih ve taleplere uygun hizmetler sunmaktadır. 

Şirket personellerine sunulan seyahat hizmetlerinin yanı sıra önde gelen firmaların müşterilerine de hizmet veren YKM Turizm, bu kapsamda Türkiye’nin önde gelen finans ve telekomünikasyon firmalarının müşterilerine çağrı merkezi üzerinden offline ve websitesi üzerinden online seyahat hizmetleri sunmaktadır.

Seyahat rezervasyonlarının yanı sıra yurt içinde ve yurt dışında kurumsal organizasyonlar (toplantı, seminer ve davetler), bireysel davet ve organizasyonlar (doğum günü kutlamaları, düğün organizasyonları, balayı seyahatleri, yıldönümü kutlamaları vs.) ve grup seyahatlerinin planlama ve operasyonu da ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.

Kuruluşundan kısa bir süre sonra Garanti Bankası Bonus kart sahiplerine hizmet vermek amacıyla kurduğu www.garantiucushatti.com.tr websitesi ile hem online, hem de çağrı merkezi aracılığı ile offline olarak seyahat ürünlerini Garanti Bankası kart sahiplerinin hizmetine sunmaya başlamıştır. Acentamız, bu proje ile Türkiye’de ilk defa kart sahiplerinin biriktirdikleri Bonus puanları ile seyahat hizmetleri satın alabilmelerini sağlamıştır. Bu süre zarfında yine Garanti Bankası’na ait Shop & Miles kredi kartlarının seyahat hizmetleri YKM Turizm tarafından verilmiştir. Aralıksız 12 yıl verilen bu hizmet 2012 yılı itibariyle sonlanmıştır; ancak www.garantiucushatti.com.tr markası altında online seyahat hizmetleri verilmeye devam etmektedir. 

Bu süre zarfında Citibank ile seyahat ve concierge hizmeti anlaşması yapan firmamız, 1998 – 2003 yılları arasında banka tarafından belirlenen Private Banking müşterilerine seyahat ve concierge hizmetleri vermiştir. Bu kapsamda uçak bileti, otel rezervasyonu, havalimanı transferleri, araç kiralama hizmetlerinin yanı sıra concierge alanında yurtiçi ve yurtdışı etkinlik bileti temini, restoran rezervasyonu, özel davet & parti giriş davetiyesi, şehir rehber ve önerileri sunulması, deneyim turları planlama vb. gibi misafirlerin düşlediği ve dilediği tüm hizmetleri başarı ile sunmuştur.

PARTNER & TEDARİKÇİLERİMİZ

Müşteri memnuniyeti, kaliteli hizmet verilmesi ve etkin şikayet yönetimi konusunda titizlikle çalışan firmamız, tedarikçi ve partner seçiminde uluslar arası standartları ve referansları baz almaktadır. Partner ve tedarikçi ağımızı bu kriterleri göz önünde bulundururarak geliştirmeye ve işbirliğimizi arttırmaya yönelik çalışmalarımız kapsamında uluslar arası pek çok seminer, fuar ve toplantıya davetli olarak katılım sağlamaktayız.