KURUMSAL SEYAHAT HİZMETLERİ

Türkiye’nin önde gelen pek çok kuruma hizmet veren YKM Turizm, tüm kurumsal müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini anlayarak firma özelinde çözümler sunmaktadır. Tedarikçiler ile yapılan anlaşmalar sayesinde kurumlar özelinde ayrıcalıklar sunan YKM Turizm, hizmet yelpazesini de kurumların talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda genişletmektedir. Firma personellerinin konaklama rezervasyonlarından toplantı organizasyonlarına tüm hizmetler acentamız tarafından sunulmaktadır.

Şirket personellerine sunulan seyahat hizmetlerinin yanı sıra önde gelen firmaların müşterilerine de hizmet veren YKM Turizm, bu kapsamda Türkiye’nin önde gelen finans ve telekomünikasyon firmalarının müşterilerine çağrı merkezi üzerinden offline ve websitesi üzerinden online seyahat hizmetleri sunmaktadır.

Seyahat rezervasyonlarının yanı sıra yurt içinde ve yurt dışında kurumsal organizasyonlar (toplantı, seminer ve davetler), bireysel davet ve organizasyonlar (doğum günü kutlamaları, düğün organizasyonları, balayı seyahatleri, yıldönümü kutlamaları vs.) ve grup seyahatlerinin planlama ve operasyonu da ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.

UÇAK BİLETİ

UÇAK BİLETİ

Corporate anlaşmalı fiyatlar ile uçak bileti satışı
KONAKLAMA

KONAKLAMA

Tüm dünyada şirket anlaşmalı  fiyatlar ile otel rezervasyonları
ULAŞIM

ULAŞIM

Tüm dünyada transfer ve şoförlü araç kiralama hizmeti
TOPLU TAŞIMA

TOPLU TAŞIMA

Tüm dünyada tren, otobüs, feribot vs. bileti satışı
ORGANİZASYON

ORGANİZASYON

Tüm dünyada toplantı, şirket gezileri, etkinlik organizasyonları
ŞİRKET GEZİLERİ

ŞİRKET GEZİLERİ

Tüm dünyada şirket gezileri, away-day programları
Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz.

seyahatinizi planlayalım

Uçak Bileti
Otel Rezervasyonu
..
..