ONLİNE SEYAHAT HİZMETLERİ

Kuruluşundan kısa bir süre sonra Garanti Bankası Bonus kart sahiplerine hizmet vermek amacıyla kurduğu www.garantiucushatti.com.tr websitesi ile hem online, hem de çağrı merkezi aracılığı ile offline olarak seyahat ürünlerini Garanti Bankası kart sahiplerinin hizmetine sunmaya başlamıştır. Acentamız, bu proje ile Türkiye’de ilk defa kart sahiplerinin biriktirdikleri Bonus puanları ile seyahat hizmetleri satın alabilmelerini sağlamıştır. Bu süre zarfında yine Garanti Bankası’na ait Shop & Miles kredi kartlarının seyahat hizmetleri YKM Turizm tarafından verilmiştir. 

2011 - 2014 yılları arasında Akbank Wings kredi kartı sahiplerine www.gezginleralemi.com websitesi üzerinden yurtiçi ve yurtdışı seyahat hizmetleri verilmiştir. Verilen hizmet kapsamında websitesinden yapılan rezervasyonlarda Türkiye’de ilk kez kart sahipleri biriktirdikleri Wings Mil Puanları ile uçak bileti alımı, otel rezervasyonu, araç kiralama yapabilmiş, yurtiçi ve yurtdışı tur satın alabilmiştir. 

Ardından Halkbank Parafly kart sahiplerine online seyahat hizmetleri alabilecekleri www.paraflytravel.com.tr websitesini yaratarak biriken puanları ile online olarak seyahat hizmetlerini alabilmeleri sağlanmıştır. Burada kullanılan teknolojik özelliklere ek olarak yine Türkiye’de ilk defa kurgulanan bir ödeme sistemi ile ürünlerin satın alımında müşteri dilerse tamamen Parafpara kullanabilir; dilerse bir kısmını Parafpara ile yapıp dilediği kadarını da kredi kartından çektirebilir. Yine bu ödeme metodunda, kart sahipleri Parafpara’ları ve kredi kartı limitlerinin yetmemesi durumunda bakiyeyi tamamlayabilmek için ek olarak anında online avans puan kullanarak toplam tutarı ödeyebilmektedir. Böylelikle misafirlerin farklı bir birim ile görüşüp limit arttırımı, avans kullanımı gibi işlemler için zaman harcaması engellenerek altyapımız aracılığı ile tüm bu işlemleri websitemizde online olarak yapabilmeleri sağlanmıştır. Proje halen devam etmektedir.

YKM Turizm Grubu olarak Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. ile birlikte www.fulltrip.com seyahat sitesi hayata geçirilerek Turkcell müşterilerine online websitesi, mobil aplikasyon ve çağrı merkezi üzerinden yurtiçi ve yurtdışı seyahat ve concierge hizmetleri verilmeye başlanmıştır. Bu proje kapsamında, website, aplikasyon veya çağrı merkezimiz üzerinden uçak bileti, otel, tur, araç kiralama, havalimanı transferi, vize vb. hizmetler satın alabilmektedir. Proje halen devam etmektedir.

Kasım 2018 itibari ile Garanti BBVA seyahat kart Shop&Fly'ın da seyahat  hizmetleri, www.shopandfly.com.tr/seyahat websitesi üzerinden verilmeye başlanmıştır. 

Kuruluşundan bu yana önde gelen markalara kurumsal seyahat hizmetleri sunan YKM Turizm, Citibank’ın Private Banking müşterilerinin yanı sıra ING Bank ve Odeabank’ın özel bankacılık müşterilerine seyahat ve concierge hizmetleri vermiştir. Kurumsal ve bireysel müşterilerin vize işlemlerini takip eden ekibimiz aynı zamanda Pegasus Havayolları ile yaptığımız anlaşma neticesinde www.flypgs.com websitesinden yapılan vize başvurularının da takibini yapmıştır.